Hasta/danışan memnunİyetİ

Hastaların/danışanların bağlılığını güçlendirin

Hasta ve danışanlarınızın sizinle bağ kurmasını sağlayın, işletmenizi modernleştirin!

Teklifinizi öğrenin
tr-reminder-sms-doctor-patient-mobile-2@2x
Online randevu alan hastalar/danışanlar

%79

Hastaların/danışanların %79'u online randevu alımı yapıyor

Mesai saatlerinin dışından alınan randevular

%56

Online alınan randevuların %56'sı mesai saatlerinin dışında gerçekleşiyor

Online danışmanlık seçeneği

4.500

hekim ve uzman online danışmanlık seçeneği sunuyor

7/24 onlıne randevu alımı

Hastalarınızın/danışanlarınızın ihtiyacına cevap verin

Online randevu alımının artık bir yenilik değil gereklilik olduğu bu dönemde hastaların/danışanların %79'u online randevu almaya müsait. 7/24 online rezervasyon planlamasını etkinleştirin ve hastaların/danışanların uygunluklarına göre rezervasyon yapmalarına izin verin. DoktorTakvimi aracılığı ile oluşturulan randevuların %56'sının mesai saatleri dışında oluşturulduğunu unutmayın. Hattınızın 7/24 ulaşılabilir olması hasta ve danışanlar tarafından randevu alımını yükseltecektir.


%56

Randevuların %56'sı mesai saatleri dışında alınıyor

%30

Hasta ve danışanların %30'u doktor ve uzmanlara ulaşamıyor

Teklifinizi öğrenin
7/24 online randevu alımı ile istediğiniz zaman randevu oluşturun
Hatırlatıcı ve randevu yönetİmİ

Hastaların/danışanların randevuya gelmeme oranlarını azaltmaya yardımcı olun

Hastaların/danışanların çoğu randevularına unuttukları için gelmiyorlar veya randevularını değiştirmek için size ulaşamıyorlar. Önceden gönderilen, yaklaşan ziyaretlerle ilgili otomatik hatırlatıcılar bu anlamda etkilidir. Hastalar tek tıklamayla ziyareti onaylayabilir, iptal edebilir veya yeniden planlayabilir. Böylece siz randevuya gelmeyen hasta sayınızı azaltırken, hasta ve danışanlar da randevularını kaçırmamış olurlar.

Teklifinizi öğrenin
Randevu hatırlatıcılarla randevunuzu kaçırmayın
online danışmanlık hİzmetİ

Mesafe sorunu olmaksızın hasta ve danışanlarınızla sürekli iletişimde olun

Online Ajandanızdan Online Danışmanlık Hizmeti'ni etkinleştirin ve hastalarınıza/danışanlarınıza yeni olanaklar sunun. Her ikiniz de istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden uzaktan randevulara katılabilirsiniz. Bu da randevu sayınızın artmasını sağlar. İş yerinize yakın olmayan veya çok meşgul olan hasta ve danışanlar için oldukça avantajlıdır. Gerekli tüm güvenlik önlemlerini içerir ve kurulum gerektirmez.

Teklifinizi öğrenin
İstediğiniz yerden online danışmanlık alın

Eksiksiz deneyim paketimizde başka neler var?

Kampanya ve bildirimlerle bilgilendirilin
Kampanyalar ve bildirimler

Muayene süreci yalnızca ziyaret sırasında gerçekleşen iletişimden ibaret değildir. Ziyaret öncesi ve sonrasında da, SMS ve e-posta kampanyaları ile hastalara/danışanlara sürekli yanlarında olduğunuzu hatırlatın.

Daha iyi bir online görünürlük
Online görünürlük

Sağlık aramalarının çoğu; branşınız, hastalıklar, hizmetler ve bulunduğunuz il/ilçe bilgileriyle yapılıyor. Organik sonuçlarda yer edinin ve bu aralamalarda listelenin. Daha iyi görünürlük, hastalar için ilgi çekici içerik, hasta memnuniyeti ve uzun vadede onlar tarafından rezerve edilen daha fazla randevu ile karşılığını verecektir.

Daha fazla
Hasta/Danışan görüşleri ve incelemeler
Hasta/danışan görüşleri

İnternette yayımlanan incelemeler, hasta yönlendirmeleri, iyi olanı güçlendirmek ve diğer alanlarda gelişmek için onlardan aldığınız harika bir geri bildirimdir. Online Ajanda'yı her kullandığınızda, yorumları doğrudan DoktorTakvimi profilinize otomatik olarak alabilirsiniz. Online rezervasyon yapan veya Online ajandanıza eklediğiniz her hastaya/danışana, inceleme talebi göndereceğiz, bu da hastaların geri bildirimlerini ve aynı zamanda sizin geri bildirimlerinizi ve online itibarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Hastaların %78'i için doktor seçiminde kilit noktanın hastanın incelemesi olduğunu unutmayın! Ayrıca, periyodik olarak hastalardan geri bildirim istemek için kampanyaları kullanabilirsiniz!

Daha fazla
Hasta ve danışanlarla chat yapma imkanı
Hasta ve danışanlarla chat yapma imkanı

İlaç dozunu unutan, hangi reçeteyi kullanmaları gerektiğini hatırlamayan veya bir şey sormak isteyen hastaların tüm çağrılarını yanıtlamak sizin veya resepsiyonunuz için ne kadar zaman alıyor? Chat sistemi ile kolayca hasta/danışan ve doktor/uzman arasında bir konuşma başlatılabilir. Bu konuşma SMS olarak da başlatılabilir. Burada yapılabilecek dosya paylaşımının yanı sıra randevu sırasında hastaya/danışana tüm bilgiler gönderilebilir.

Daha fazla
Gelen aramaların %99'u çağrı merkezinde yanıtlanıyor
Çağrı merkezi

Hastaların sağlık ofislerine yaptığı aramaların %30'u bile cevaplanmıyor. Medikal rezervasyon konusunda deneyimli bir ekipten oluşan çağrı merkezimiz ile gelen tüm aramaların %99'unu yanıtlıyoruz ve revizeleri online ajandanıza yansıtıyoruz. Teknik veya özel sorular olduğunda ise ekibimiz kişileri sizlere yönlendirir. İş yerinize bu kadar kolay ulaşım sağlamaları hastalarınızın/danışanlarınızın sizden randevu alma oranını da artıracaktır.

Daha fazla
icon-identifier
Online kimlik

İş adresi, özgeçmiş gibi hakkınızda merak edilenleri profilinize ekleyerek hastaların ve danışanların aradıkları bilgiye kolayca ulaşmasını sağlayın. Böylece, karar almalarına yardım edin. Profilinize eklediğiniz sertifikalar ve yazdığınız makaleler sayesinde güvenilirlik kazanın. Akıllarda yer edinin.

Daha fazla
Hasta bekleme listesi oluşturma
Hasta bekleme listesi

Açık olan alanlar otomatik olarak doldurulur. Örneğin aniden iptal edilen bir hasta olduğunda hasta bulmak 20 dakika kadar sürebiliyor. ek olarak bir randevu için uzun süre beklemek hastaların da en büyük şikayetlerinden birisidir. Online Rezervasyon kullandığınızda hastalarınız daha erken bir randevu boşaldığında otomatik olarak bilgilendirilecektir. Böylece hem siz vakit kaybetmezsiniz hem de hastalarınız daha erken randevu alma imkanına sahip olur.

Daha fazla
Randevuları yenileme ve takip
Yinelenen randevular

Hastalara/Danışanlara yeniden rezervasyon yapmanın bir zamanı olduğunu hatırlatmak için ayarlanmış döngüsel ziyaretler ve bildirimler, hasta/danışan ziyaretlerini artırmanıza yardımcı olacak ve onlara harika bir bakım takibi sağlayacaktır. Şüphesiz, bu oldukça hoşlarına gidecek!

Daha fazla
Tanıtımı izleyin Teklifinizi öğrenin

Tüm zamanımı hastalarıma ayırabilmemde ve tamamen onlara konsantre olabilmemde profilim ve onunla gelen hizmet paketi kilit bir rol oynamakta. ”

Op. Dr. Pelin Koca

Kadın Hastalıkları ve Doğum, İstanbul

Devamını okuyun
tr-portrait-pelin-koca

Diğer Çözümlerimize Göz Atın

Daha az telefon trafiği

Zaman kazanarak asıl önemli olana odaklanın

%40 daha az telefon trafiği. %30 otomatik rezervasyon onayı.

Daha fazla bilgi
Etkili bir online görünürlük

Etkili bir online görünürlük çalışması yürütün

Hasta ve danışanları için görünürlük. 2 kat daha fazla online itibar.

Daha fazla bilgi
%30 daha az geleneksel iş yükü

İş akışınız hem sizin hem ekiniz için kolaylaşsın

%30 daha az geleneksel iş yükü. Kolay denetleme ve personel çalışmasını iyileştirme.

Daha fazla bilgi
Kusursuz yardımcınız sizin için çalışmaya başlasın mı?
Teklifinizi öğrenin