Profesyonel İş akıŞı

Mükemmel hasta/danışan deneyimiyle işinizi büyütün

İş akışınızı kusursuz ve efektif bir hale getirin

Teklifinizi öğrenin
Mükemmel hasta/danışan hizmeti
Geleneksel iş yükünden %30 tasarruf

%30

Geleneksel iş yükünden %30 tasarruf

%99 oranında yanıtlanan çağrılar

%99

Oranında yanıtlanan çağrılar

Günde 2 saat tasarruf

2 saat

Tıp asistanlarının günlük tasarrufu

7/24 online randevu alımı

Planlamaları telefonunuzla yaparak zamandan tasarruf edin

Hasta/Danışan çağrılarına cevap vermek ve onları geri aramak, oradakilere harika bir hizmet sunmak, ziyaretleri hatırlatmak ve onaylamak, ödemeleri tahsil etmek ve daha fazlası söz konusuyken her zaman iyi bir hasta hizmeti vermeyebilir ve her çağrıya cevap verilmeyebilir. 7/24 çevrimiçi rezervasyonu etkinleştirin, iş yükünü azaltmak ve en iyi hizmeti sağlamak için hastaların/danışanların kendilerinin randevu almasına izin verin.

Teklifinizi öğrenin
planlamalarınızı telefondan online olarak yapın
Doktortakvİmİ profesyonel üyelİk

Hastaların/Danışanların ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri tek bir yerde toplayın

Bazı klasik soruları sürekli alıyor olabilirsiniz: Fiyatı nedir? Kaça kadar muayenehanedesiniz? gibi... Tüm bilgilerin oldukça görünür bir Profesyonel Üyelik'te toplanması, hastaların/danışanların en önemli ve aslında temel bilgileri kolayca bulmasını ve aynı anda 7/24 çevrimiçi randevu alımı yoluyla randevu almalarını sağlar. Böylece hasta/danışan sayınızı kaybetmeden arama sayınızı azaltabilirsiniz.

Teklifinizi öğrenin
Tüm ihtiyaç duyduğunuz bilgiler tek bir yerde
Hatırlatıcı ve randevu yönetİmİ

Randevuları onaylamak için çok daha az uğraşın

Tek bir kişiye hatırlatma göndermek yaklaşık 1 dakika, randevuyu hatırlatıp onay almak ise neredeyse 3 dakika sürer. Bu sizce aylık ne kadarlık bir zaman kaybı demek? Artık bu zamanı kaybetmenize gerek yok! Online takviminiz hastalarınıza/danışanlarınıza otomatik olarak randevu hatırlatıcılarını gönderir. Randevuları onaylamak için de ayrıca zaman kaybetmenize gerek kalmaz. Birkaç tıklamayla hastalar/danışanlar bir randevuyu onaylayabilir, iptal edebilir veya yeniden planlayabilir. Bu bilgileri ajandanızda görebilir, herhangi bir değişiklik olduğunda da mutlaka bilgilendirilirsiniz.

Teklifinizi öğrenin
Tek tık ile randevularınızı onaylayın

Eksiksiz deneyim paketimizde başka neler var?

Özel resepsiyon görünümü
Özel Resepsiyon Görünümü

Resepsiyon işlerinde yapılacak ya da dikkat edilecek çok şey olduğunu biliyoruz, bu yüzden özel bir bakış açısıyla işinizi kolaylaştırıyoruz. Bu yapılacaklar listesi, nelerin yapıldığı ve nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda size netlik sağlar. Bekleme odasında kimin olduğunu, hangi hastaların ziyaretleri onayladığını, kimin zaten ödeme yaptığını, kimin yapmadığını ve daha pek çok yapılması gerekeni kolayca görebilirsiniz.

Daha fazla
online kimlik oluşturma
Online kimlik

İş adresi, özgeçmiş gibi hakkınızda merak edilenleri profilinize ekleyerek hastaların ve danışanların aradıkları bilgiye kolayca ulaşmasını sağlayın. Böylece, karar almalarına yardım edin. Profilinize eklediğiniz sertifikalar ve yazdığınız makaleler sayesinde güvenilirlik kazanın. Akıllarda yer edinin.

Daha fazla
Hasta bekleme listesi
Hasta bekleme listesi

Açık olan alanlar otomatik olarak doldurulur. Örneğin aniden iptal edilen bir hasta olduğunda hasta bulmak 20 dakika kadar sürebiliyor. ek olarak bir randevu için uzun süre beklemek hastaların da en büyük şikayetlerinden birisidir. Online Rezervasyon kullandığınızda hastalarınız daha erken bir randevu boşaldığında otomatik olarak bilgilendirilecektir. Böylece hem siz vakit kaybetmezsiniz hem de hastalarınız daha erken randevu alma imkanına sahip olur.

Daha fazla
Online randevu yönetimi
Randevu yönetimi

Online randevu yönetimi doktorların programlarını yönetmek için kolay bir araçtır. Müsaitliğiniz, iptaller, tatiller gibi durumların hepsi sadece birkaç tıklamayla resepsiyonunuz tarafından kontrol edilebilir ve düzenlenebilir. İstediğiniz cihazdan ve istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Daha fazla
Tüm çağrılarınızın %99'u yanıtlansın
Çağrı merkezi

Hastaların sağlık ofislerine yaptığı aramaların %30'u bile cevaplanmıyor. Medikal rezervasyon konusunda deneyimli bir ekipten oluşan çağrı merkezimiz ile gelen tüm aramaların %99'unu yanıtlıyoruz ve revizeleri online ajandanıza yansıtıyoruz. Teknik veya özel sorular olduğunda ise ekibimiz kişileri sizlere yönlendirir. İş yerinize bu kadar kolay ulaşım sağlamaları hastalarınızın/danışanlarınızın sizden randevu alma oranını da artıracaktır.

Daha fazla
Otomatik giriş ile randevudan önce bilgi toplayın
Otomatik giriş

Hastaya her seferinde sorduğunuz bilgiler sizce ne kadar vaktini alıyor? Otomatik giriş ile bilgileri randevudan önce toplayarak hem kendi zamanınızdan hem de resepsiyonda geçirilecek süreden tasarruf edebilirsiniz. Otomatik giriş sorularını güncel ihtiyaçlara göre yenilemek veya özelleştirmek için sisteme istediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz.

Daha fazla
Tanıtımı izleyin Teklifinizi öğrenin

Asistanımla görüşüp randevu defterini kontrol etmek gibi uzun uğraşlar ortadan kalktı.”

Dyt. Eliza Sabancı

Diyetisyen

Devamını okuyun
tr-portrait-eliza-sabanci

Diğer Çözümlerimize Göz Atın

Zaman kazanın

Zaman kazanarak asıl önemli olana odaklanın

%40 daha az telefon trafiği. %30 otomatik rezervasyon onayı.

Daha fazla bilgi
Hasta/danışan memnuniyetini artırın

Hasta/danışan memnuniyetini artırın

%98 hasta memnuniyeti. Daha az gelmeyen hasta/danışan. Daha fazla randevu!

Daha fazla bilgi
Etkili bir online görünürlük çalışması yürütün

Etkili bir online görünürlük çalışması yürütün

Hasta ve danışanları için görünürlük. 2 kat daha fazla online itibar.

Daha fazla bilgi
İşinizi büyütmek için mükemmel bir deneyim sağlayın
Teklifinizi öğrenin