Zaman kazanın

Geleneksel iş yüküne ayırdığınız vaktin %40'ı size kalsın!

İş akışını otomatikleştirin. Konfor, kolaylık ve zaman kazanın.

Teklifinizi öğrenin
Zamandan tasarruf edin
randevu sayısı

250 bin

aylık hasta/danışan randevusu sayısı

hatırlatıcı sayısı

17.500

günlük gönderilen hatırlatıcı sayısı

kazanılan saat

10 saat

Haftalık saat kazancı

7/24 online randevu alımı

Hasta ve danışanlarınız randevularını kendileri oluştursun

Hasta/danışan çağrılarını yönetmek, randevuları hatırlatmak, randevu onayı almak, mükemmel bir hizmet sunmaya çalışmak... 7/24 online rezervasyonu etkinleştirin; hastaların kendi kendilerine rezervasyon yapmasına izin verin, geleneksel iş yükünüzü azaltın ve kusursuz bir hizmet sağlayın!


%56

mesai saatleri dışında gelen randevu talebi oranı

Teklifinizi öğrenin
randevunu kendin planla
çağrı merkezİ

Cevapsız çağrılarınızı çağrı merkezimiz karşılasın

7/24 online randevu alımı etkin olsa bile, bazı hastalar/danışanlar aramayı seçecektir. Peki bu zamandan nasıl tasarruf edersiniz?
Çağrı merkezini etkinleştirin, hasta ve danışanlarınızla paylaşabileceğiniz özel bir numara alın. Deneyimli personellerden oluşan çağrı merkezi çalışanlarımız mesai saatlerinizin dışında gelenler de dahil olmak üzere tüm gelen aramaların %99'unu yanıtlayacak ve online ajandanıza rezerve edilen randevuları ekleyecektir.


%73

Doktorların, uzmanların ve sekreterlerin %73'ünün randevu planlamak dışındaki işlere vakit ayırmak için daha fazla zamanları var!

Teklifinizi öğrenin
Cevapsız çağrılarınızı çağrı merkezimiz karşılasın
Hatırlatıcı ve Randevu yönetİmİ

Randevu hatırlatma ve yönetme süreniz kısalsın

Tek bir kişiye hatırlatma göndermek yaklaşık 1 dakika, randevuyu hatırlatıp onay almak ise neredeyse 3 dakika sürer. Bu sizce aylık ne kadarlık bir zaman kaybı demek? Artık bu zamanı kaybetmenize gerek yok! Online takviminiz hastalarınıza/danışanlarınıza otomatik olarak randevu hatırlatıcılarını gönderir. Randevuları onaylamak için de ayrıca zaman kaybetmenize gerek kalmaz. Birkaç tıklamayla hastalar/danışanlar bir randevuyu onaylayabilir, iptal edebilir veya yeniden planlayabilir. Bu bilgileri ajandanızda görebilir, herhangi bir değişiklik olduğunda da mutlaka bilgilendirilirsiniz.


%65

Hatırlatıcıların randevuya gelmeme oranını azaltma oranı

Teklifinizi öğrenin
randevu hatırlatıcı

Eksiksiz deneyim paketimizde başka neler var?

online ödemeli danışmanlık
Online ödemeli online danışmanlık hizmeti

Yüz yüze görüşmek her daim mümkün olmayabilir. Bazı takip randevuları yalnızca reçete gerektirebilir. Online ajanda ile istediğiniz yerden çalıştırabileceğiniz görüntülü danışmanlığı etkinleştirebilirsiniz. Bakım kalitesinden veya hasta memnuniyetinden ödün vermeden ziyaret süresinden %20'ye varan oranda tasarruf edebilirsiniz. Yazılımımız tamamen güvenlidir ve herhangi bir kurulum gerektirmez.

Daha fazla
raporlama merkezi
Raporlama merkezi

İşletmenizin performansıyla ilgili tüm verileri tek bir tıklamayla kolayca kontrol edebilirsiniz. Ayrıntılı raporlar sayesinde gelirinizi, yeni ve tekrarlayan hastalardan gelen rezervasyon sayısını, gelmeme ve iptal oranlarını ve çok daha fazlasını göreceksiniz. Klinik raporlamaları, muhasebeciniz için yazar kasalar, rezervasyon kaynakları takibi veya kolay dışa aktarma verileri gibi daha da gelişmiş işlevler sunar. Gerçek verileri analiz etmek, yatırım yapmaya ve geliştirmeye değer alanların yanı sıra optimizasyona ihtiyaç duyan alanları bulmanın en hızlı yoludur. Hepsi, okunması kolay grafikler ve tablolarda sunulur.

Daha fazla
icon-sand-clock
Hasta bekleme listesi

Açık olan alanlar otomatik olarak doldurulur. Örneğin aniden iptal edilen bir hasta olduğunda hasta bulmak 20 dakika kadar sürebiliyor. ek olarak bir randevu için uzun süre beklemek hastaların da en büyük şikayetlerinden birisidir. Online Rezervasyon kullandığınızda hastalarınız daha erken bir randevu boşaldığında otomatik olarak bilgilendirilecektir. Böylece hem siz vakit kaybetmezsiniz hem de hastalarınız daha erken randevu alma imkanına sahip olur.

Daha fazla
otomatik bilgi girişi
Otomatik giriş

Hastaya her seferinde sorduğunuz bilgiler sizce ne kadar vaktini alıyor? Otomatik giriş ile bilgileri randevudan önce toplayarak hem kendi zamanınızdan hem de resepsiyonda geçirilecek süreden tasarruf edebilirsiniz. Otomatik giriş sorularını güncel ihtiyaçlara göre yenilemek veya özelleştirmek için sisteme istediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz.

Daha fazla
Kişiselleştirilmiş elektronik kayıt ile kolaylık
Kişiselleştirilebilir elektronik sağlık kaydı

Bu hizmet doktor ve uzmanların bir hasta ve danışan için tek bir yerden e-reçete ve e-hastalık izni verebilmeleri için bariz bir kolaylık. ICD 10 ve ICD 9 kodlarının veri tabanı ile entegrasyon sağlamaktadır. Bu seçenekleri içeren herhangi bir tıbbi yazılım kullanmıyorsanız, onu doğrudan online olarak kullanabilirsiniz.

Daha fazla
hasta ve danışanlarla chat yapabilme imkanı
Hasta ve danışanlarla chat yapma imkanı

İlaç dozunu unutan, hangi reçeteyi kullanmaları gerektiğini hatırlamayan veya bir şey sormak isteyen hastaların tüm çağrılarını yanıtlamak sizin veya resepsiyonunuz için ne kadar zaman alıyor? Chat sistemi ile kolayca hasta/danışan ve doktor/uzman arasında bir konuşma başlatılabilir. Burada yapılabilecek dosya paylaşımının yanı sıra randevu sırasında hastaya/danışana tüm bilgiler gönderilebilir.

Daha fazla
Çağrı yönlendirebilme desteği
Çağrı merkezi desteği

%99.5 çağrı karşılama oranı. Sıfır gereksiz çağrı. Çağrı yönlendirme ile cevaplanmayan çağrı kalmasın; bilgi ve randevu alma talepleri karşılansın. Tüm aramalar çağrı merkezi desteği ile yönetilsin. Gereksiz çağrılar can sıkmasın. Zamanınız değerli, bu yüzden gereksiz aramalar işinizi bölmesin. Çağrı merkezi desteği sayesinde bu aramaların önüne geçilsin ve size sadece uzmanlığınıza odaklanmak kalsın.

Daha fazla
yapılacaklar listesi için özel görünüm
Özel resepsiyon görünümü

Resepsiyon işlerinde yapılacak ya da dikkat edilecek çok şey olduğunu biliyoruz, bu yüzden özel bir bakış açısıyla işinizi kolaylaştırıyoruz. Bu yapılacaklar listesi, nelerin yapıldığı ve nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda size netlik sağlar. Bekleme odasında kimin olduğunu, hangi hastaların ziyaretleri onayladığını, kimin zaten ödeme yaptığını, kimin yapmadığını ve daha pek çok yapılması gerekeni kolayca görebilirsiniz.

Daha fazla
Tanıtımı izleyin Teklifinizi öğrenin

Online randevu takvimi sayesinde, randevu alma kanalını istediğim her an aktif veya kapalı hale getirebiliyorum. ”

Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu

Ortopedi ve Travmatoloji

Devamını okuyun
Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu

Diğer Çözümlerimize Göz Atın

Hasta/Danışan memnuniyeti

Daha fazla hasta/danışan muhafaza edin

%98 hasta memnuniyeti. Daha az gelmeyen hasta/danışan. Daha fazla randevu!

Daha fazla bilgi
Online itibar

Etkili bir online görünürlük çalışması yürütün

Hasta ve danışanları için görünürlük. 2 kat daha fazla online itibar.

Daha fazla bilgi
Daha az geleneksel iş yükü

İş akışınızı kolaylaştırın ve zaman kazanın

%30 daha az geleneksel iş yükü. Kolay denetleme ve personel çalışmasını iyileştirme.

Daha fazla bilgi
Zaman kazanmaya hazır mısınız?
Teklifinizi öğrenin