SÖYLEŞİ
Op. Dr. Yetkin Özgan

Op. Dr. Yetkin Özgan'a DoktorTakvimi ile uzun süredir devam eden iş birliği ile ilgili detayları ve bu birlikteliğin hayatında nasıl değişiklikler ortaya çıkardığını sorduk.

Cevaplarına göz atmak ister misiniz?

Yetkin Özgan

Op. Dr. Yetkin Özgan

Göz hastalıkları. Op. Dr. Yetkin Özgan'ın tedavi ettiği hastalıkların bazıları keratokonus, sarı nokta hastalığı, lazer, çocukluk yaşın göz hastalıkları, göz kızarıklıkları ve enfeksiyonları, glokom, katarakt ve diyabet hastalığına bağlı görme azlığının tanısı ve tedavisidir. Dr. Yetkin ÖZGAN Muayenehanesi'nde hizmet vermektedir.

Profile Git

Sitemizin online randevu takvimini ve ek hizmetlerini (hatırlatıcılar, çağrı merkezi desteği, çağrı yönlendirme vb.) nasıl tanımlarsınız?

DoktorTakvimi online randevu sistemi, hekim ve uzmanlar olarak bizim işimizi oldukça kolaylaştırdı.

Ayrıca randevu sistemi sayesinde hastalar, hekim/uzman seçimi sürecinde hızlıca karar alabiliyor ve sonrasında vakit kaybetmeden harekete geçip işlemlerini hallediyorlar.

“Randevu takvimi, hem bizim hem de hastalarımız için büyük kolaylıklar sağlıyor.”

Online randevu takvimi ve ek hizmetler hayatınıza ne gibi kolaylıklar ekledi?

Profesyonel üyelikle sunulan yardımcı hizmetler siteye daha kurumsal bir görünüm kazandırıyor. Bu sayede sitenin güvenilirliği de perçinlenmiş oluyor.

 

yetki1

Sitemize profesyonel üye olduktan sonra online görünürlük konusunda gelişim kaydettiğinizi düşünüyor musunuz?

Profesyonel üyelik sayesinde DoktorTakvimi profilime uzmanlığımla ilgili daha fazla bilgi ve içerik ekleyebiliyorum.

Bu sayede hastalar hekim profilimi daha ayrıntılı bir şekilde inceleme fırsatı buluyor ve sonuç olarak online görünürlüğüm artıyor.

Diğer online görünürlük çalışmaları ile karşılaştırınca (Google Ads, Sosyal Medya Reklamı, Geleneksel PR vb.) DoktorTakvimi üyeliğinin en önemli artısı nedir?

Doktortakvimi üyeliğinin en büyük artısının hastaların deneyimleriyle ilgili yorumlarını bırakması olduğunu düşünüyorum.

Bu yorumlar hekim arayan diğer hastalara yol gösteriyor ve hekim seçimlerinde büyük kolaylık sağlıyor.

Siz de mutlu meslektaşlarınıza katılmak ister misiniz? Teklifini Öğren