Kullanılan Özellikler
Takvim
Çağrı merkezi
Hatırlatıcılar
Bildirimler
30+ Tecrübe yılı
90+ Görüş sayısı
1 Muayenehane sayısı
Röportaj

Op. Dr. Y.Ö. online görünürlüğündeki artıştan bahsediyor

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Op. Dr. Y.Ö Adana'da yaşamaktadır. Göz Hastalıkları uzmanı olan Özgan, glokom, göz iltihabı, şaşılık ve miyop gibi bir çok göz rahatsızlığının tedavisinde hizmet vermektedir.

Adana, Türkiye

7+ yıldır DoktorTakvimi Üyesi

Kullanılan Özellikler
Takvim
Çağrı merkezi
Hatırlatıcılar
Bildirimler
30+ Tecrübe yılı
90+ Görüş sayısı
1 Muayenehane sayısı
ÇÖZÜMLER

DoktorTakvimi tarafından sunulan hizmetler

  • Online randevu takvimi
  • Randevu hatırlatıcıları ve bildirimler
  • Çağrı merkezi özelliği
  • Çağrı yönlendirme özelliği
SONUÇLAR

DoktorTakvimi aracılığıyla elde edilen faydalar

OP. DR. Y.Ö DoktorTakvimi online takvimini kullanarak iş süreçlerinin kolaylaştığını söylüyor. Ayrıca DoktorTakvimi profili sayesinde kurumsal bir görünüm edindiğinden bahsediyor.

Not: Sağlık hizmeti sunumuna ilişkin sair mevzuat hükümlerine uyum kapsamında isimler ve fotoğraflar anonim olarak belirtilmiştir.

DoktorTakvimi: Sitemizin online randevu takvimini ve ek hizmetlerini (hatırlatıcılar, çağrı merkezi desteği, çağrı yönlendirme vb.) nasıl tanımlarsınız?

Y.Ö: DoktorTakvimi online randevu sistemi, hekim ve uzmanlar olarak bizim işimizi oldukça kolaylaştırdı. Ayrıca randevu sistemi sayesinde hastalar, hekim/uzman seçimi sürecinde hızlıca karar alabiliyor ve sonrasında vakit kaybetmeden harekete geçip işlemlerini hallediyorlar.

Randevu takvimi, hem bizim hem de hastalarımız için büyük kolaylıklar sağlıyor.”
9-4-1
Y.Ö Göz Hastalıkları

DoktorTakvimi: Online randevu takvimi ve ek hizmetler hayatınıza ne gibi kolaylıklar ekledi?

Y.Ö.: Profesyonel üyelikle sunulan yardımcı hizmetler siteye daha kurumsal bir görünüm kazandırıyor. Bu sayede sitenin güvenilirliği de perçinlenmiş oluyor.

Hastalar hekim profilimi daha ayrıntılı bir şekilde inceleme fırsatı buluyor ve sonuç olarak online görünürlüğüm artıyor.”
9-4-1
Y.Ö. Göz Hastalıkları

DoktorTakvimi: Diğer online görünürlük çalışmaları ile karşılaştırınca (Google Ads, Sosyal Medya Reklamı, Geleneksel PR vb.) DoktorTakvimi üyeliğinin en önemli artısı nedir?

Y.Ö.: Doktortakvimi üyeliğinin en büyük artısının hastaların deneyimleriyle ilgili yorumlarını bırakması olduğunu düşünüyorum.Bu yorumlar hekim arayan diğer hastalara yol gösteriyor ve hekim seçimlerinde büyük kolaylık sağlıyor.

Bizimle iletişime geçin!

DoktorTakvimi hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Sizi arayalım.