EN SIK SORULANLAR

Sağlık uzmanları için gereken tüm çözümler tek bir platformda!

Eğitim süreci

Profesyonel üyeliğe geçtiğinizden itibaren ilk 4 hafta boyunca size özel atanan uzmanımız ürünlerimizi en verimli şekilde kullanabilmeniz için size eşlik eder. Eğitim ekibimiz, ürünümüzü tam potansiyelinde kullanabilmeniz için yapılması gerekenlerin planı ve haftalık gelişme takibini sizinle birlikte yapar.

ürünü kullanmak için eğitim ekibimizden destek alın

Başarınız için devamlı çalışıyoruz

Devamlı ürünlerimizi geliştiriyoruz! DoktorTakvimi'nde her ay, sizin hayatınızı kolaylaştıracak gelişmeler için yeni bir fırsat demek! Düzenli olarak profesyonel üyelerimizi takip ediyor ve onların hayatlarını kolaylaştıracak yeni eklentileri ürünümüze ekliyoruz. İster yeni bir araç olsun, ister var olan araçlarda doğan bir iyileştirme fırsatı olsun, başarınız için devamlı çalışıyoruz. Memnuniyetiniz en büyük odak noktamız.

sürekli gelişen ürünleri ve eklentileri kullanın

Takımımızla tanışın

Aklınıza takılan sorular olduğunda, hızlı ve güvenilir cevaplar almanızı isteriz. Uzmanlarımız bu noktada devreye girer. Benzer servisler içinde en yüksek memnuniyet oranlarından birine sahip olarak, yardıma ihtiyacınız olduğunda destekçi olmak için buradalar!

Arda Yılmaz Müşteri İlişkileri Uzmanı

Arda Yılmaz

Müşteri İlişkileri Uzmanı, Portföy Yönetimi

Aysun Akdemir Müşteri İlişkileri Uzmanı

Aysun Akdemir

Kıdemli Müşteri Hizmetleri Uzmanı

Nilhan Yaşar Müşteri İlişkileri Uzmanı

Nilhan Yaşar

Müşteri İlişkileri Uzmanı, Portföy Yönetimi

Selin Serpil Dağıdır Müşteri İlişkileri Uzmanı

Selin Serpil Dağıdır

Kıdemli Portföy Uzmanı

Meslektaşlarınız hakkımızda ne düşünüyor?

Cevapsız ve gereksiz aramalara dair problemim kalmadı. Ayrıca randevusunu unutan danışanlar gelen mesajdan randevu saatini öğrenebiliyor.

DoktorTakvimi profesyonel üyeliğinin online görünürlüğe katkısı olduğunu düşünüyorum. Özellikle profilimde hasta/danışan yorumlarının yer alması çok önemli.

DoktorTakvimi'nin profesyonel üyesi olduktan sonra online görünürlüğümün yükseldiğini düşünüyorum. Ayrıca yorumlar sayesinde danışanlarımdan daha efektif geri bildirimler alıyorum.

Profilim sayesinde şehir dışından bile bana ulaşarak randevu alan hastalar oluyor.

Online randevu takvimi sayesinde, randevu alma kanalını istediğim her an aktif veya kapalı hale getirebiliyorum. Hastalar sizinle ilgili yorumları okuyup aynı site üzerinden hemen randevu alabiliyorlar.

10.000'den fazla mutlu meslektaşınıza katılın!
Teklifinizi öğrenin