Kullanılan Özellikler
Takvim
Çağrı merkezi
Hatırlatıcılar
Bildirimler
19+ Tecrübe yılı
170+ Görüş sayısı
1 Muayenehane sayısı
Röportaj

Op. Dr. S.Z. hatırlatıcı ve bildirimlerin faydalarından bahsediyor

Op. Dr. S.K., 2004 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2011 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde uzmanlığını tamamlayan Zaimoğlu, ortopedi ve travmatoloji alanında Konya'da hizmet vermektedir.

Konya, Türkiye

4+ yıldır DoktorTakvimi Üyesi

Kullanılan Özellikler
Takvim
Çağrı merkezi
Hatırlatıcılar
Bildirimler
19+ Tecrübe yılı
170+ Görüş sayısı
1 Muayenehane sayısı
ÇÖZÜMLER

DoktorTakvimi tarafından sunulan hizmetler

  • Online randevu takvimi
  • Randevu hatırlatıcıları ve bildirimler
SONUÇLAR

DoktorTakvimi aracılığıyla elde edilen faydalar

OP.DR. S.Z. DoktorTakvimi online takvimini sayesinde randevu yönetimi süreçlerinin kolaylaştığını ve iletilen hatırlatıcıların oldukça faydalı olduğunu belirtiyor.

Not: Sağlık hizmeti sunumuna ilişkin sair mevzuat hükümlerine uyum kapsamında isimler ve fotoğraflar anonim olarak belirtilmiştir.

DoktorTakvimi: Sitemizin online randevu takvimini ve ek hizmetlerini (hatırlatıcılar, çağrı merkezi desteği, çağrı yönlendirme vb.) nasıl tanımlarsınız?

S.Z: Online randevu takvimi sayesinde, randevu alma kanalını istediğim her an aktif veya kapalı hale getirebiliyorum. Ayrıca, hatırlatıcılar hastanın kendisine önem verildiğini gösteriyor. Hastalar sizinle ilgili yorumları okuyup aynı site üzerinden hemen randevu alabildiği için çok faydalı oldu.

Hatırlatıcılar, hastanın kendisine önem verildiğini gösteriyor”
11 (2)-1
S.Z. Ortopedi Ve Travmatoloji

DoktorTakvimi: Sitemize profesyonel üye olduktan sonra online görünürlük konusunda gelişim kaydettiğinizi düşünüyor musunuz?

S.Z.: Profesyonel üyelik sayfa tasarımını arka planda değiştirebildiğimizden bir farklılık katıyor. Daha faydalı olduğu kanaatındayım. Aynı anda hasta görüşlerinin yer alması benim için oldukça önemli.

Bizimle iletişime geçin!

DoktorTakvimi profesyonel üyeliği hakkında daha fazla öğrenmek ister misiniz? Sizi arayalım.