Profesyonel üyelikle kusursuz yardımcınıza kavuşun!

Temel Üyelik

Hekim ve Uzmanlar İçin

₺0

Ücretsiz

Hesap Oluşturun
  • Temel Profil Bilgileri Hastalara ve danışanlara sunacağınız her bilgi, hekim/uzman seçimi konusunda karar almalarını kolaylaştıracaktır. Dolu bir profil ile onlara eksiksiz bir online kimlik sunun. Profesyonel üyelik ile Deneyimler, Eğitim Geçmişi, Yayınlar, Videolar, Sertifikalar gibi uzmanlığınızla ilgili birçok bilgiyi görünür hale getirin.
  • Hastalara ve danışanlara sunacağınız her bilgi, hekim/uzman seçimi konusunda karar almalarını kolaylaştıracaktır. Dolu bir profil ile onlara eksiksiz bir online kimlik sunun. Profesyonel üyelik ile Deneyimler, Eğitim Geçmişi, Yayınlar, Videolar, Sertifikalar gibi uzmanlığınızla ilgili birçok bilgiyi görünür hale getirin.
  • Profil Fotoğrafı Sizin ve ofisiniz fotoğraflarını profilinize ekleyerek, hastaların/danışanların sizi daha yakından tanımasını sağlayın. Temel üyelikle yalnızca profil fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz.
  • Sizin ve ofisiniz fotoğraflarını profilinize ekleyerek, hastaların/danışanların sizi daha yakından tanımasını sağlayın. Temel üyelikle yalnızca profil fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz.
  • Görüşlere Cevap Verme Hasta/danışan yorumlarına cevap vererek onların fikirlerine değer verdiğinizi gösterin ve onlarla iletişiminizi güçlendirin.
  • Hasta/danışan yorumlarına cevap vererek onların fikirlerine değer verdiğinizi gösterin ve onlarla iletişiminizi güçlendirin.

Zaten Profesyonel Üyemiz misiniz?

Ek hizmetleri keşfedin:

icon-three-stars

Dijital Hizmetler

Online ödeme, e-fatura, diyetisyen izlem modülü

Fiyatını öğrenin
Online danışmanlık hizmeti

Online Danışmanlık Hizmeti

Hasta ve danışanlarınızla online görüşün

Fiyatını öğrenin
Size özel teklifinizi öğrenmek ister misiniz? Arayın:
02167093344

Sıkça Sorulan Sorular

12 aylık sözleşmem bittikten sonra sözleşmem yenilenir mi?

12 aylık sözleşmeniz bittiğinde profesyonel üyelik hizmetini aynı ücretten aylık olarak almaya devam edersiniz. Sözleşme bitiminden sonra istediğiniz zaman aylık yenileme işlemini durdurabilirsiniz.

Satın alma işleminden sonra hemen hizmetten yararlanmaya başlayacak mıyım?

Müşteri temsilciniz beş (5) iş günü içerisinde size ulaşarak hizmetinizin etkinleştirilmesini ve profesyonel üyeliğinizin devreye girmesini sağlayacak. Bu sırada işinize yarayacak pek çok detayı ve bilgiyi de sizinle paylaşacak.

Bu hizmetin bir faturasını alacak mıyım?

Tabii ki! Her ay faturanız düzenlenir ve dilerseniz e-posta adresinize mail yoluyla, dilerseniz ev veya çalışma adresinize kağıt fatura olarak gönderilir.

Profesyonel üyelik ile gelen hizmetler nelerdir?

- İmajınıza uygun olarak hazırlanmış DoktorTakvimi profili.
- Online görünürlüğünüze uzman destek.
- 7 gün 24 saat randevu verebilen online randevu takvimi.
- Çağrı merkezi desteği.
- Hastalara, danışanlara randevu hatırlatıcı servisler.
- Paketinize özel ek hizmetler ve daha fazlası hakkında tüm sorularınızı müşteri temsilciniz sizinle detaylarıyla paylaşacaktır.

Online randevu takviminizi ve diğer hizmetlerinizi kullanırken aşırı bir bilgisayar yeterliliğine ihtiyacım olacak mı?

Hayır! DoktorTakvimi profili son derece kullanıcı dostu bir yapıya sahip. Buna ek olarak özel müşteri temsilciniz de her adımda sizin yanınızda olacak.

Yardımcılarıma/Çalışanlarıma Online Takvim eğitimi vermek zorunda mıyım?

Online Takvim'in tasarımı ve kullanımı çok basittir. Herhangi bir bilgisayar eğitiminiz olmaksızın tüm menülere 1-2 tıkla erişebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sorunuz olduğunda ise özel müşteri temsilciniz mesai saatleri içerisinde size cevap verecektir. Bu sistemi kolay bir şekilde yardımcılarınız/çalışanlarınız da öğrenebilir.

Kusursuz bir destek

Online randevu takvimi sayesinde, randevularımı her yerden kolayca görebiliyorum ve yenilerini ekleyebiliyorum.

Diğer online görünürlük çalışmaları ile karşılaştırıldığında DoktorTakvimi'nin en büyük artılarının, sitede paylaşılan yorumlar ve ulaşılabilirliğe olan katkısı olduğunu düşünüyorum.

DoktorTakvimi profesyonel üyeliğinin online görünürlüğe katkısı olduğunu düşünüyorum. Özellikle profilimde hasta/danışan yorumlarının yer alması çok önemli.

Cevapsız ve gereksiz aramalara dair problemim kalmadı. Ayrıca randevusunu unutan danışanlar gelen mesajdan randevu saatini öğrenebiliyor.

Randevu sisteminden ve ek hizmetlerinden oldukça memnunum. Hastalarım 24 saat randevu alma imkanına sahipler.

Online randevu takvimi ve ek hizmetlerin özellikle muayenehanede çalışan hekimler için faydalı olduğunu düşünüyorum.