SÖYLEŞİ
Dyt. Meltem Arslan

Dyt. Meltem Arslan'a DoktorTakvimi ile uzun süredir devam eden iş birliği ile ilgili detayları ve bu birlikteliğin hayatında nasıl değişiklikler ortaya çıkardığını sorduk.

Cevaplarına göz atmak ister misiniz?

Dyt. Meltem Arslan

Dyt. Meltem Arslan

Diyetisyen. 2017 yılında Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında sekiz farklı hastanede staj yaptı, birçok alanda sertifikalar aldı ve iki tane tez yazdı. Şu anda MyTherapy Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde çalışıyor. Dyt. Meltem Arslan, amacının sağlıklı beslenmeyi yaşam şekli haline getirip, diyetin ''parmak izi'' gibi kişiye özel olduğunu göstermek olduğunu belirtiyor.

Profile Git

Sitemizin online randevu takvimini ve ek hizmetlerini (hatırlatıcılar, çağrı merkezi desteği, çağrı yönlendirme vb.) nasıl tanımlarsınız?

Online randevu takvimini ve ek hizmetleri bir arada düşündüğüm zaman, DoktorTakvimi'nin hizmet paketini günümü planlayan bir sekreter olarak görüyorum.

Yardımcım sayesinde danışan randevularında herhangi bir aksama veya sorunla karşılaşmıyorum.

“Online randevu takvimi, benim için günümü planlayan bir yardımcı.”

Online randevu takvimi ve ek hizmetler hayatınıza ne gibi kolaylıklar ekledi?

Çağrı merkezi desteği sayesinde cevapsız ve gereksiz arama problemim kalmadı.

Ayrıca randevusunu unutan danışanlar gelen hatırlatma mesajlarından randevu saatini öğrenebiliyor. Bu sayede yaşanacak kötü sürprizler önlenmiş oluyor.

meltem arslan

Diğer online görünürlük çalışmaları ile karşılaştırınca (Google Ads, Sosyal Medya Reklamı, Geleneksel PR vb.) DoktorTakvimi üyeliğinin en önemli artısı nedir?

DoktorTakvimi profesyonel üyeliğinin en büyük artısının, profesyonel ve tarafsız duruşuyla güven vermesi olduğunu düşünüyorum.

Siz de mutlu meslektaşlarınıza katılmak ister misiniz? Teklifini Öğren