SÖYLEŞİ
Uzm. Dt. Ayşe Yılmaz Baştuğ

Uzm. Dt. Ayşe Yılmaz Baştuğ'a DoktorTakvimi ile uzun süredir devam eden iş birliği ile ilgili detayları ve bu birlikteliğin hayatında nasıl değişiklikler ortaya çıkardığını sorduk.

Cevaplarına göz atmak ister misiniz?

Ayşe Yılmaz Baştuğ

Uzm. Dt. Ayşe Yılmaz Baştuğ

Ağız diş ve çene cerrahisi, Diş hekimi. Ocak 2018 tarihinden itibaren ‘Gelişim Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Ağız ve Diş Sağlığı Programı’nda ‘Yardımcı Doçent Doktor’ unvanını alarak öğretim üyesi olarak göreve başlamıştır. 2011 yılından itibaren özel diş kliniklerinde çalışmalarda bulunan Uzman. Dt. Ayşe YILMAZ, 2016 yılında ‘Pour Dent’ adında kendi özel dental ofisini kurmuştur.

Profile Git

Sitemizin online randevu takvimini ve ek hizmetlerini (hatırlatıcılar, çağrı merkezi desteği, çağrı yönlendirme vb.) nasıl tanımlarsınız?

DoktorTakvimi online randevu takvimi sayesinde randevuları kolayca takvime ekleyebiliyorum.

Ayrıca randevu takvimimi asistanımla da paylaşabiliyorum. Bu sayede hem kendim hem de asistanım hasta randevu saatlerine online olarak her an ve her yerden ulaşabiliyor, hiçbir karışıklık yaşamadan randevu detaylarını düzenleyebiliyoruz.

Böylece randevu yönetimi bizim için karmaşık bir süreç olmaktan çıkıp oldukça basit bir hale geliyor.

“Randevu takvimi sayesinde, randevu saatlerine online olarak her an ve her yerden ulaşabiliyorum.”

Online randevu takvimi ve ek hizmetler hayatınıza ne gibi kolaylıklar ekledi?

Her randevu öncesinde asistanım hastaları arayarak randevuya gelip gelmeyeceklerini soruyordu ve bu bize ekstradan bir iş yükü oluşturuyordu. Online randevu takviminin hatırlatıcı mesajları sayesinde randevu öncesi asistanımın hastaları tek tek arama ihtiyacı kalmadı.

Ayrıca bu sayede artık hastalar randevularını unutmuyorlar. Randevuya gelmeyeceklerse de öncesinden haberimiz oluyor ve istenmeyen sürprizlerle karşılaşmıyoruz.

uzm. dt. ayşe yılmaz baştuğ

Sitemize profesyonel üye olduktan sonra online görünürlük konusunda gelişim kaydettiğinizi düşünüyor musunuz?

Online görünürlüğümün kesinlikle arttığını düşünüyorum. İnternette sağlık araması yapan hastalar beni daha kolay buluyorlar ve DoktorTakvimi profilime ulaşarak online randevu takvimi üzerinden randevularını oluşturuyorlar.
“DoktorTakvimi'nin sağladığı faydaları çok kısa zamanda görmek mümkün.”

Diğer online görünürlük çalışmaları ile karşılaştırınca (Google Ads, Sosyal Medya Reklamı, Geleneksel PR vb.) DoktorTakvimi üyeliğinin en önemli artısı nedir?

Öncelikle diğer online görünürlük çalışmalarına baktığımda karşıma çok yüksek maliyetler çıkıyor. Fakat bunlarla karşılaştırıldığında DoktorTakvimi'nin sunduğu hizmetler çok daha hesaplı.

DoktorTakvimi'nin bir diğer artısı ise kısa zamanda daha çok fayda sağlıyor olması. Yapılan çalışmaların ve verilen hizmetlerin sonuçlarını hızlı ve güncel bir şekilde görebiliyorum.

Siz de mutlu meslektaşlarınıza katılmak ister misiniz? Teklifini Öğren