Oca 29, 2024

Hasta ve Danışan Görüşlerine Yanıt Verirken Vakit Kaybetmeyin!

Hasta ve Danışan Görüşlerine Yanıt Verirken Vakit Kaybetmeyin

Hakkınızdaki hasta ve danışan görüşleri, yeni hasta ve danışanlar tarafından seçilmeniz için çok önemli bir referanstır. Sizden aldığı hizmetten memnun kalan kişilerin birinci ağızdan görüşleri, sizi hiç tanımayanlar için sizi her zaman bir adım öne çıkarır. Olumsuz görüşlere ise verdiğiniz cevaplar ve tepkiler yine sizi tanımak, güvenmek isteyen hasta danışanlar için mükemmel bir değerlendirme olanağı sunar.

Görüşlerin özellikle de hekim ve uzmanlar için ne kadar değerli olduğunu sık sık dile getiriyoruz ancak bunu sayısal olarak da şu şekilde ifade edebiliriz: Hasta ve danışanların %72'si, randevu almadan önce bir tıp merkezinin incelemelerine başvuruyor ve bu kişilerin %88'i incelemelere kişisel tavsiye kadar güveniyor. Peki bu durumun sizin için önemi nedir? Görüşler konusunda nasıl bir aksiyon almanız gerekir? 

Pekçok farklı işle uğraştığınızı biliyoruz. İnternet sitenizde, DoktorTakvimi gibi sitelerdeki profilinizde, sosyal medyanızda size gelen görüşlerin hepsini aynı hızda ve kalitede yanıtlayamıyor olabilirsiniz. Eğer bunun için ayrıca bir çalışanınız yoksa, siz veya asistanınız tüm bu görüşlerle kendiniz ilgileniyorsanız işinizi oldukça kolaylaştıracak bir çözümümüz var: Hasta ve Danışan Görüşlerine Yanıt Vermek İçin Şablonlar! 

Sizin için gelebilecek farklı görüşleri gruplandırarak bazı cevap şablonları oluşturduk. Size gelen görüşü hemen kategorize ederek önerdiğimiz cevap şablonlarından birisini kullanabilirsiniz. Duruma göre bazen şablonda ufak değişiklikler yapmanız gerekebilir ancak bir görüşe yanıt verirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve sistemin nasıl çalıştığını anlamanız önemli. Bu sayede hızlıca görüşlerinizi yanıtlayabilir, imajınızı güncel olarak vakit kaybetmeden koruyabilirsiniz. Hemen aşağıdan şablonlarımızın olduğu e-kitabı indirebilir, hasta ve danışanlarınıza en uygun yanıtları vermeye başlayabilirsiniz! 

E-Kitabı İnceleyin

TR-Ebook-CoverHasta-ve-Danisan-Goruslerine-Yanit-Vermek-icin-Sablonlar