SÖYLEŞİ
Dyt. Merve İnal

Dyt. Merve İnal'a DoktorTakvimi ile uzun süredir devam eden iş birliği ile ilgili detayları ve bu birlikteliğin hayatında nasıl değişiklikler ortaya çıkardığını sorduk.

Cevaplarına göz atmak ister misiniz?

merve inal

Dyt. Merve İnal

Diyetisyen. İstanbul Medipol Üniversitesi'nde 2017 yılında eğitimini tamamlayan Dyt. Merve İnal; obezite, insülin direnci, polikistik over, gebe beslenmesi, emzikli beslenmesi, çocuklarda obezite, kilo alma, kilo verme, hastalıklarda beslenme üzerine çalışmalarını sürdürüyor. Kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

Profile Git

Sitemizin online randevu takvimini ve ek hizmetlerini (hatırlatıcılar, çağrı merkezi desteği, çağrı yönlendirme vb.) nasıl tanımlarsınız?

Online randevu takvimi, her yerden her an ulaşılabilir olması sayesinde zamandan tasarruf etmemi sağlıyor. Ek hizmetleri kullanarak işlerimi kolaylıkla düzene oturtuyorum.

Ayrıca kliniğime ait yorumlar, internet üzerinden sağlık araştırması yapan ve profilime ulaşan herkes tarafından görülebiliyor. Bu çalışmaların dışında ekstra reklam yapmama gerek kalmıyor.

“DoktorTakvimi online randevu sisteminden ve ek hizmetlerden çok memnunum.”
merve inal

Online randevu takvimi ve ek hizmetler hayatınıza ne gibi kolaylıklar ekledi?

Danışanlara hatırlatıcı mesaj gidiyor ve bu sayede randevuya katılımını onaylayıp onaylamadıklarını görebiliyorum.

Randevusunu iptal eden kişilerin geri bildirimlerinin bana ulaşması da zamanımı daha düzenli planlamama çok yardımcı oluyor.

Randevu hatırlatıcı mesajlar hem danışanlar hem de benim için çok büyük kolaylıklar sağlıyor çünkü modern hayatta iş yoğunluğundan randevularımızı unutabiliyouz.

Siz de mutlu meslektaşlarınıza katılmak ister misiniz? Teklifini Öğren